Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

4 грудня до 295-річчя від дня народження Григорія Сковороди бібліотека імені Олександра Грибоєдова підготувала для учнів школи-інтернату № 5 імені Я. Батюка літературно-історичну подорож «Під крислатими кронами «Саду пісень».


літературно-історична подорож «Під крислатими кронами «Саду пісень». 04.12.17. ім. О. Грибоєдова

Бібліотекар Соломія Дудок під час історичної стежини «Подорож Григорія Сковороди» провела учнів непростим шляхом становлення загадкової постаті мудреця, який і донині приваблює, зворушує та цікавить сучасників. Науковий співробітник Національного музею літератури Наталія Петренко розкрила образ великого українського мислителя, філософа, поета та музиканта. Перед учнями постали картини навчання в Києво-Могилянській академії, перебування в столичній капелі. А ще Наталія Борисівна детально розкрила для зацікавлених учнів концепцію «філософії щастя» Григорія Сковороди. Неймовірно цікавими були доповнення до образу Сковороди: виступ бібліотекаря школи Зої Василенко, учнів школи, які розширили знання про різносторонній характер особистості мандрівника за знаннями.