vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

4 грудня до 295-річчя від дня народження Григорія Сковороди бібліотека імені Олександра Грибоєдова підготувала для учнів школи-інтернату № 5 імені Я. Батюка літературно-історичну подорож «Під крислатими кронами «Саду пісень».


літературно-історична подорож «Під крислатими кронами «Саду пісень». 04.12.17. ім. О. Грибоєдова

Бібліотекар Соломія Дудок під час історичної стежини «Подорож Григорія Сковороди» провела учнів непростим шляхом становлення загадкової постаті мудреця, який і донині приваблює, зворушує та цікавить сучасників. Науковий співробітник Національного музею літератури Наталія Петренко розкрила образ великого українського мислителя, філософа, поета та музиканта. Перед учнями постали картини навчання в Києво-Могилянській академії, перебування в столичній капелі. А ще Наталія Борисівна детально розкрила для зацікавлених учнів концепцію «філософії щастя» Григорія Сковороди. Неймовірно цікавими були доповнення до образу Сковороди: виступ бібліотекаря школи Зої Василенко, учнів школи, які розширили знання про різносторонній характер особистості мандрівника за знаннями.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: