vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

30 листопада бібліотека №11 сумісно з Подільськім центром зайнятості провели профорієнтаційний мандрівничок «Ким ти будеш?» для учнів 5 класу санаторної школи-інтернату № 19 для дітей з вадами опорно-рухового апарату.


профорієнтаційний мандрівничок  «Ким ти будеш?». 30.11.17. №11

Маленькі мандрівники поринули у віртуальну подорож, звідки винесли нові знання, враження та професійні мрії. Фахівець служби зайнятості Надія Кулієвич та бібліотекар Тетяна Овчарова провели учнів лабіринтами професій, де вони пізнавали та обирали професії на різноманітних віртуальних галявинах: «Світ професій», «Галявина професійних мрій», «Бібліотечна галявина» та інші. Кожен учасник забрав з собою реальні призи за участь у конкурсах «Угадай професію», «Професійний лабіринт», «Зроби, як я!». Віртуальна мандрівка стала для учнів навчальною, пізнавальною та спонукальною, адже кожен учасник зазирнув у своє професійне майбутнє й обрав професію, яку зафіксував на «Дереві професійніх мрій».