Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

1 грудня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка проведені Франківські читання «Несе Франко нащадкам хліб щоденний, несе у серці вистражданий вірш».


Франківські читання «Несе Франко нащадкам хліб щоденний, несе у серці вистражданий вірш». 01.12.17. ім. І. Франка

З учнями старших класів ЗНЗ № 2 спілкувалась журналіст Українського радіо Тетяна Сергійчук. Лауреат премії імені Івана Франка 2017 року у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» за заключний випуск культурологічно-публіцистичної програми «Світоч» (2016) Першого каналу «Українського радіо», присвяченої 160-річчю від дня народження Івана Франка. Пані Тетяна презентувала дітям свою програму, в якій представила власну інтерпретацію постаті Франка як поета, який своєю творчістю суттєво вплинув на формування модернізму в українській поетичній літературі. Програма представляє собою літературно-музичну композицію, в якій звучать поезії Лесі Українки, Івана Франка, Василя Голобородька та Богдана-Ігоря Антонича. Відомий львівський франкознавець Тарас Пастух оцінив проект «як прорив» у трактуванні постаті Івана Франка. Ще журналістка розповіла про те, як вона створювала проект, про людей, які допомогли їй в цьому та відповідала на запитання.