Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

29 листопада читачі бібліотеки імені Корнія Чуковського, учні 3-А і 4-А класів ШДС «Перлина», у рамках проекту «Люби рідне – читай українське», долучилися до ювілейного святкування дитячого журналу «Барвінок».


ювілей "Барвінка". 29.11.17. ім. К. Чуковського

На свято «Барвінчата святкують 90 років разом із улюбленим журналом «Барвінок» завітала літературний редактор часопису Світлана Прудник. Школярі дізналися чому день народження журнал святкує 30 січня, історію дитячого періодичного видання, із цікавістю слухали розповідь літературного редактора про шлях, який проходить часопис за місяць від дня початку його створення до дня виходу. Світлана Володимирівна запросила школярів стати учасниками «Веселого коша»: діти наввипередки розповідали анекдоти, а переможець отримав магнітик із зображенням «Барвінка». Юні читачі отримали у подарунок по примірнику журналу, були запрошені на ювілейне святкування журналу 30 січня 2018 року, а від себе подарували Світлані Прудник зроблений напередодні віночок для Ланцюжка єднання Барвінчат, який проводить зараз дитячий часопис. Світлана Володимирівна познайомила юних читачів із своїми новими казками «Хмаринка і Бурулька», «Сидів Ведмідь під липою» та «Чому не співають Метелики», які із великою зацікавленістю слухали діти та долучилися до їх обговорення.
Веселі, щасливі із журналом «Барвінок», юні читачі, чекатимуть наступної зустрічі із казкаркою Світланою Прудник.