vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Сучасні діти змалечку активно користуються планшетами, комп’ютером чи смарфонами і, на превеликий жаль, забувають про книги. Педагоги і лікарі переконливо доводять переваги традиційних друкованих видань, які, безперечно, впливають на особистість, збагачують дітей розумово і духовно. Доведено науковцями, що саме книга – перший вихователь. Книга перша пояснить дитині, що добре, а що погано. Але як же зацікавити малят друкованими книгами? Як змалку формувати активного читача? В цьому може допомогти бібліотека.


ранкове знайомство «Книжка у садок зайшла, друзів там собі знайшла». 27.11.17. ім. В. Некрасова

Сьогоднішнє ранкове знайомство «Книжка у садок зайшла, друзів там собі знайшла» відбулося в молодшій групі ШДС «Поділля», куди завітали працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова. Бібліотекарі принесли для знайомства цікаві і яскраві книжечки з малюнками. В ході читання української казки «Лисиця і їжак» дітям було запропоновано інсценувати деякі фрагменти казки та відповісти на запитання за її змістом.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: