Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Сучасні діти змалечку активно користуються планшетами, комп’ютером чи смарфонами і, на превеликий жаль, забувають про книги. Педагоги і лікарі переконливо доводять переваги традиційних друкованих видань, які, безперечно, впливають на особистість, збагачують дітей розумово і духовно. Доведено науковцями, що саме книга – перший вихователь. Книга перша пояснить дитині, що добре, а що погано. Але як же зацікавити малят друкованими книгами? Як змалку формувати активного читача? В цьому може допомогти бібліотека.


ранкове знайомство «Книжка у садок зайшла, друзів там собі знайшла». 27.11.17. ім. В. Некрасова

Сьогоднішнє ранкове знайомство «Книжка у садок зайшла, друзів там собі знайшла» відбулося в молодшій групі ШДС «Поділля», куди завітали працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова. Бібліотекарі принесли для знайомства цікаві і яскраві книжечки з малюнками. В ході читання української казки «Лисиця і їжак» дітям було запропоновано інсценувати деякі фрагменти казки та відповісти на запитання за її змістом.