Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 листопада 2017 року відбулося 74-е виїзне засідання києвознавчого клубу «Кияни», в рамках якого клубівці відвідали музей школи № 14.


74-е виїзне засідання києвознавчого клубу «Кияни». 24.11.71. ім. О. Грибоєдова

Екскурсію провела завуч і вчитель історії Ісаєнко Юлія Володимирівна: її цікава розповідь допомогла відвідувачам зануритися в історію і сьогодення цього навчального закладу. Експозиція музею розповідає про створення школи на Куренівці, що стало можливим завдяки зусиллям родини Грушевських; визначних постатей, які мали відношення до школи: художника Івана Їжакевича, який викладав малювання і креслення у навчальному закладі, автора роману-документу «Бабин Яр» Анатолія Кузнєцова та його матір Марію Федорівну Кузнєцову, учителя початкових класів школи. У музеї містяться унікальні фотографії та документи, присвячені місцевості – Пріорка. Після насиченої та неймовірно цікавої екскурсії слово взяв голова клубу Віталій Баканов: він розповів про Валентина Тищенка, що навчався у Марії Федорівни Кузнєцової. Наступна зустріч києвознавців запланована на 10 грудня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова. Також всі охочі були запрошені на екскурсію, яку проведе 7 грудня Халепо Анатолій Трохимович від зупинки вул. Гончара до галереї Висоцького. Початок о 15-00. Приєднуйтесь, гарантовано буде цікаво!