vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

22 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка члени клубу «Гармонія» зібрались на вечір-коктейль «Змінити будні на свято – пора!»Вечір-коктейль 22.11.17 І. Франка

Психологи радять, щоб бути щасливим та відчувати радість, треба шукати причини для цього. А їх мільйон. Саме життя уже привід не сумувати і найбуденніші речі можуть стати джерелом радості. Святом для читачів стала зустріч в бібліотеці, де їх чекали приємні несподіванки. За склянкою смачного фруктового коктейлю вони радо спілкувалися між собою, ділились новинами, милувалися сонячними картинами Інги Курганської, ділились враженнями від перегляду літератури «Для радості мільйон причин», знайомились з новинками книг по мистецтву та періодики. З великим задоволенням виконували улюблені пісні, жартували, гріли душу поетичними рядками. Зустріч наповнила день позитивом, розфарбувала яскравими барвами сірі осінні будні та додала упевненості в тому, що тільки в бібліотеці серед справжніх шанувальників книг можна бути щасливим.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: