Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

22 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка члени клубу «Гармонія» зібрались на вечір-коктейль «Змінити будні на свято – пора!»Вечір-коктейль 22.11.17 І. Франка

Психологи радять, щоб бути щасливим та відчувати радість, треба шукати причини для цього. А їх мільйон. Саме життя уже привід не сумувати і найбуденніші речі можуть стати джерелом радості. Святом для читачів стала зустріч в бібліотеці, де їх чекали приємні несподіванки. За склянкою смачного фруктового коктейлю вони радо спілкувалися між собою, ділились новинами, милувалися сонячними картинами Інги Курганської, ділились враженнями від перегляду літератури «Для радості мільйон причин», знайомились з новинками книг по мистецтву та періодики. З великим задоволенням виконували улюблені пісні, жартували, гріли душу поетичними рядками. Зустріч наповнила день позитивом, розфарбувала яскравими барвами сірі осінні будні та додала упевненості в тому, що тільки в бібліотеці серед справжніх шанувальників книг можна бути щасливим.