vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Нерідко дорослі намагаються всіляко оберігати дітей від можливих небезпек. Але ж дуже важливо підготувати малят до реального життя, яке насичене несподіваними ситуаціями та подіями, іноді навіть загрозливими для здоров’я та життя. Дорослі мають навчити дітей відповідально ставитися до власної безпеки. Тому до Всесвiтнього дня дитини працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова підготували для вихованців середньої групи ШДС «Поділля» пізнавально-виховні застережинки «Книжка розуму навчає і від бід застерігає».


пізнавально-виховні застережинки «Книжка розуму навчає і від бід застерігає». 20.11.17. ім. В. Некрасова

Читаючи веселі віршовані історії, написані Лесею Антоновою та Світланою Крупчан, та розглядаючи яскраві малюнки в новій книжці «Про безпеку» з серії «Чемним діточкам», малята разом з кумедними звірятами навчаються безпечній поведінці на вулиці, на дорозі, вдома, як слід поводитися, коли потрапив у халепу, та як її уникати. Завдяки книжці можна доступно і цікаво ознайомити дітей з правилами безпечного перебування на ігровому та фізкультурному майданчиках, при користуванні побутовими приладами, допомогти дошкільнятам засвоїти ці правила й дотримуватися їх у повсякденні. А головне, бути розсудливими, слухняними й чемними.