vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Андрія Малишка сучасники справедливо називали “золотим соняхом української поезії”, бо тієї душевної щедрості, осяйної і сонячної, вистачало на всю Україну. 20 листопада з нагоди 105-ї річниці від дня народження Андрія Малишка бібліотека імені Олександра Грибоєдова сумісно із школою-інтернатом № 5 імені Якова Батюка провели вечір-вшанування «Поетичний зорепад Андрія Малишка».


вечір-вшанування «Поетичний зорепад Андрія Малишка». 20.11.17. ім. О. грибоєдова

Бібліотекар Олеся Дудок доторкнулася до свіжого грона поезії митця, бо справжня поезія, як музика душі, не має віку, звучить заворожуюче, зігріваючи серця. Бібліотекар школи-інтернату Зоя Василенко представила документальний фільм, де зворушливо і чуттєво перегортались життєві і творчі сторінки поета. Слухаючи “Пісню про рушник”, учні насолоджувалися барвами поезії та музики, переливами рідного слова, відчуваючи його мелодійність. Поетичне слово вдало поєднувалося з музикою, творячи дивну мистецьку гармонію вечора, яка ще довго пануватиме в душах учнів.