vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

16 листопада майстри поетичного та прозового слова ВТС «Літературний форум» в рамках просвітницького проекту “Тримай живе слово” завітали до універсальної публічної бібліотеки №11, де зустрілися з десятикласниками школи № 63. Віра Свистун, Тетяна Шпичук, Роман Кухарук, Анатолій Горовий, Олександр Курись, Тетяна Іванчук поділилися з аудиторією не тільки творчим доробком, але й цікавими спогадами та фактами з життя.Літературний форум 16.11.17 №11

В гостинній залі панувало слово. Про осінь і кохання, про віру і надію, про Україну і Всесвіт. Всесвіт душ і почуттів дарували митці слухачам. Але була в залі людина, яка прочитала не власні вірші. Читач бібліотеки Дмитро Караченець декламував поезії покійної дружини Людмили Гнатюк. І це було зворушливо. За традицією в лотерею розігрувалися між учасниками книги. Цього разу крім книг, школярі отримали в подарунок ще й буклети Центру зайнятості. «Ця зустріч з літераторами, що зібрала тих, хто професійно творить живі і натхненні слова, й стала справжнім святом краси українського слова, є одночасно й літературно-профорієнтаційним форумом «Професія душі моєї», – наголосила представник центру зайнятості Надія Кулієвич. Приємно порадувала письменників книжкова виставка творів членів «Літературного форуму», яку дбайливо підготували працівники бібліотеки. Деякі збірки учні взяли читати на свій абонемент.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: