Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

16 листопада майстри поетичного та прозового слова ВТС «Літературний форум» в рамках просвітницького проекту “Тримай живе слово” завітали до універсальної публічної бібліотеки №11, де зустрілися з десятикласниками школи № 63. Віра Свистун, Тетяна Шпичук, Роман Кухарук, Анатолій Горовий, Олександр Курись, Тетяна Іванчук поділилися з аудиторією не тільки творчим доробком, але й цікавими спогадами та фактами з життя.Літературний форум 16.11.17 №11

В гостинній залі панувало слово. Про осінь і кохання, про віру і надію, про Україну і Всесвіт. Всесвіт душ і почуттів дарували митці слухачам. Але була в залі людина, яка прочитала не власні вірші. Читач бібліотеки Дмитро Караченець декламував поезії покійної дружини Людмили Гнатюк. І це було зворушливо. За традицією в лотерею розігрувалися між учасниками книги. Цього разу крім книг, школярі отримали в подарунок ще й буклети Центру зайнятості. «Ця зустріч з літераторами, що зібрала тих, хто професійно творить живі і натхненні слова, й стала справжнім святом краси українського слова, є одночасно й літературно-профорієнтаційним форумом «Професія душі моєї», – наголосила представник центру зайнятості Надія Кулієвич. Приємно порадувала письменників книжкова виставка творів членів «Літературного форуму», яку дбайливо підготували працівники бібліотеки. Деякі збірки учні взяли читати на свій абонемент.