Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка запрошують усіх киян та гостей столиці до читальної зали, переглянути виставку «Від Революції Гідності – до гідного життя». Будуємо щасливу та багату Україну разом.Книжкова виставка 16.11.17 І.Франка

Минуло чотири роки від початку Революції Гідності. Іще недавно світ не завжди міг ідентифікувати нас, українців, хто ми. Події на Майдані змінили життя не лише нашої країни, а й багатьох людей на землі. Україна – це унікальна європейська країна і ми варті жити достойно та процвітати на прекрасній родючій землі. Наші талановиті та працьовиті люди можуть усе: зводити красиві будинки, вирощувати смачну городину та квітучі сади, виховувати дітей патріотами, які так само, як і їхні батьки, люблять та шанують свою Батьківщину. Ми вважаємо, що мудрі поради країн, які добилися великих успіхів у економіці, праві та розбудові допоможуть нам ще більше підвищити життєвий рівень усіх громадян нашої країни.