vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

4 листопада у рамках літературного проекту «Люби рідне – читай українське» в бібліотеці імені Корнія Чуковського відбулися літературні забави «Мрії збуваються» з письменницею Євгенією Пірог, учасниками яких стали учні 3-А та 4-А класів ШДС «Перлина».Літературні забави 16.11.17 К. Чуковського

Пані Євгенія на очах у школярів перетворилася на пірата і разом із своєю папугою «повела» у казковий світ пригод, де мрії збуваються.
Малечі було презентовано книжки «Сильвестр та друзі», «Кіт МарМур та різдвяні пряники», «Твої книжкові шпаківні».
Письменниця разом із своєю папугою залучила дітей до мовознавчої гри «Поясни слово», розповіла багато цікавих життєвих пригод, заспівала власні пісні, створивши дитячий хор, який дружно підспівував їй та навчила робити стаканчик із паперу у стилі оригамі.
Сповнені позитивними враженнями від знайомства з письменницею, веселі, радісні, з власноруч зробленими стаканчиками, які потрібно дослідити: скільки разів з нього можна напитись води, а потім висушити та використовувати як закладинку для книжок, з яких будуть «пити знання», школярі повернулися у свої класи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: