vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Бібліотека імені Корнія Чуковського разом з читачами продовжує вивчення Антарктиди. 14 листопада учні 9 класу ЗНЗ №3 долучилися до пізнавальної експедиції «Науково-дослідницька антарктична станція «Академік Вернадський» – традиційне місце цільової вахти українських зимівників».


Зустріч з полярниками. 14.11.17. ім. К. Чуковського

Читачі мали нагоду зустрітися й поспілкуватися з полярниками: Володимиром Бочкарьовим (учасником 4, 7 і 19 експедицій) та Юрієм Отрубом (учасником 14, 16, 18 та 20 експедицій). Гості показали відеоматеріали та фотографії, зроблені під час перебування в Антарктиді, розповіли про історію української станції «Академік Вернадський». Показали відеосюжет про життя на станції.
У дев’ятикласників виникло чимало запитань, на які докладно давали відповіді Володимир Іванович та Юрій Сергійович.
Родзинкою зустрічі стало яйце пінгвінів, яке привіз із собою Юрій Отруба, пояснивши школярам, що це яйце залишили після висиджування птахи.
Під враженням від спілкування з науковцями читачі поринули у світ друкованого слова – книги та періодику про Антарктиду.