vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

10 листопада до 105-річчя від дня народження Андрія Малишка працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського запросила своїх читачів, учнів 8-х та 9-х класів ЗНЗ №3, у віртуальну подорож «Я з тих країв, де за Дніпром кургани» садибою-музєм поета, що знаходиться в місті Обухів.


віртуальна подорож «Я з тих країв, де за Дніпром кургани». 10.11.17. ім. К. Чуковського

Старший науковий співробітник музею-садиби Олена Артюшенко розповіла про родину Малишків, дитячі роки майбутнього поета, життєвий та творчий шлях свого земляка. Олена Василівна супроводжувала свою розповідь фото та відеоматеріалами, декламуванням поезій та прослуховуванням пісень на слова Андрія Самійловича. Школярі дізналися багато нового та цікавого про життя і творчість Андрія Малишка, віртуально «пройшлися» стежками поета, «погостювали» у будинку, де він народився і виріс, «відвідали» школу в якій навчався. Багато учнів відкрили для себе нового, незвіданого поета, прослухавши його твори.
А дітей 7 класу ЗНЗ №3 на гостину запросила Наталія Любиченко, поетеса Малишкового краю, яка розповіла про українські національні традиції у творчості Андрія Малишка «І на тім рушникові оживе все знайоме до болю». Поетеса привезла із собою традиційний обухівський рушник, на який ставали її бабуся і дідусь, коли вінчалися сто років тому. А також розповіла про значення рушника для українського народу, традиції вишивальниць, про особливість вишивок кожного регіону, зокрема Обухівщини. Семикласники мали можливість долучитися до традиції українського рушника, розширити свої знання про творчість Андрія Малишка, послухати власні поетичні твори пані Наталі, що сприяло пробудженню у душах юних читачів любові до поезії, гордості за українські традиції.