vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Осінньою тематикою захопилися юні художники клубу «Натхнення» в універсальній публічній бібліотеці № 11, де кожен може обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння.


Клуб «Натхнення».12.11.17. №11

Члени молодшої творчої групи учасників клубу віком від 5 до 10 років продовжують освоювати ази малюнка, кольорів та об’ємних форм зображення. Протягом останніх чотирьох занять юні художники навчалися малювати звірят. Керівник студії Олена Наривкіна 12 листопада ускладнила завдання: запропонувала дітям намалювати героя улюбленої казки про звірят, яку вони нещодавно прочитали (зайчика, білочку, лисичку), а потім скласти розповідь про розумні вчинки тих, кого вони намалювали. Всі на «відмінно» справились із завданням. Вихованці творчої студії з кожним роком удосконалюють свою майстерність, тому і є учасниками й переможцями різноманітних виставок і конкурсів. Заняття відбуваються кожної неділі о 12-00. Запис – у читальному залі бібліотеки.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: