Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Осінньою тематикою захопилися юні художники клубу «Натхнення» в універсальній публічній бібліотеці № 11, де кожен може обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння.


Клуб «Натхнення».12.11.17. №11

Члени молодшої творчої групи учасників клубу віком від 5 до 10 років продовжують освоювати ази малюнка, кольорів та об’ємних форм зображення. Протягом останніх чотирьох занять юні художники навчалися малювати звірят. Керівник студії Олена Наривкіна 12 листопада ускладнила завдання: запропонувала дітям намалювати героя улюбленої казки про звірят, яку вони нещодавно прочитали (зайчика, білочку, лисичку), а потім скласти розповідь про розумні вчинки тих, кого вони намалювали. Всі на «відмінно» справились із завданням. Вихованці творчої студії з кожним роком удосконалюють свою майстерність, тому і є учасниками й переможцями різноманітних виставок і конкурсів. Заняття відбуваються кожної неділі о 12-00. Запис – у читальному залі бібліотеки.