Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

9 листопада в День української писемності та мови до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності цього року до колективу Універсальної публічної бібліотеки № 11 долучилися фахівці Подільського центру зайнятості, люди, що шукають роботу, а також читачі бібліотеки.


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. 09.11.17. №11

«Це не просто перевірка знань на вільне володіння державною мовою, але й вияв солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово», – наголосила завідувач бібліотеки Елеонора Ліхторович. Завдяки даній акції перевірити власні знання державної мови змогли всі охочі. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Радіодиктант має прості правила участі. Зазвичай текст авторський, створений на замовлення Українського радіо, який складається із 150 слів. Диктор читає його у прямому ефірі, а далі за бажанням: можна відправити роботу на Українське радіо для перевірки, а можна дочекатись, поки текст з’явиться на сайті, чи буде підбито підсумки в прямому ефірі та перевірити власноруч. Вдосконалюємо солов’їну разом!