vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

9 листопада в День української писемності та мови до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності цього року до колективу Універсальної публічної бібліотеки № 11 долучилися фахівці Подільського центру зайнятості, люди, що шукають роботу, а також читачі бібліотеки.


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. 09.11.17. №11

«Це не просто перевірка знань на вільне володіння державною мовою, але й вияв солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово», – наголосила завідувач бібліотеки Елеонора Ліхторович. Завдяки даній акції перевірити власні знання державної мови змогли всі охочі. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Радіодиктант має прості правила участі. Зазвичай текст авторський, створений на замовлення Українського радіо, який складається із 150 слів. Диктор читає його у прямому ефірі, а далі за бажанням: можна відправити роботу на Українське радіо для перевірки, а можна дочекатись, поки текст з’явиться на сайті, чи буде підбито підсумки в прямому ефірі та перевірити власноруч. Вдосконалюємо солов’їну разом!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: