Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

8 листопада працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей долучили своїх читачів, учнів 3-Д та 4-Д класів ЗНЗ № 3, до літературного проекту «Люби рідне – читай українське». Школярі мали можливість познайомитися із творчістю Михайла Прудника, письменника, сатирика і гумориста та поспілкуватися із ним особисто.


Зустріч з Михайлом Прудником. 08.11.17. ім. К. Чуковського

Учні дізналися про творчий шлях та у авторському виконанні прослухали гуморески, сатиричні оповідання та байки, а також організували експромт-концерт, на якому розповідали смішинки, байки та гумористичні мініатюри, а дівчатка акапельно заспівали пісню «Добра пісня».
Всі школярі отримали у подарунок журнал «Перець», у якому довгі роки працював Михайло Васильович, а учасники концерту – з автографом книжечку «Народні усмішки», упорядником якої він є.
Дзвінкий сміх, веселі посмішки упродовж усієї зустрічі були візитівкою заходу. Віримо, що гарний настрій буде супроводжувати не один день наших школярів, педагогів та працівників бібліотеки, яким запалив усіх Михайло Прудник.