vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Шануймо мову серцем і вустами» – таку назву має створена працівниками бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні виставка-колаж, приурочена до Дня української писемності та мови.Виставка-колаж 06.11.17 С. Айні

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава.
Серед представлених на виставці видань зацікавлений читач знайде книги, які розповідають про історію виникнення української мови, її велич та красу, розкривають значення нашої мови в світі.
Окрасою виставки є поетичні збірки , подаровані з автографами авторів – Тетяни Череп – Пероганич, Тетяни Добко, Галини Литовченко, Тетяни Яровициної, Світлани Макаревської, Анни Багряної та Лариси Петрової, в яких відчувається ніжність, любов і повага до рідної мови.
Запрошуємо всіх до перегляду і пам’ятаймо слова Олеся Гончара: «Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній».


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: