vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Шануймо мову серцем і вустами» – таку назву має створена працівниками бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні виставка-колаж, приурочена до Дня української писемності та мови.Виставка-колаж 06.11.17 С. Айні

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава.
Серед представлених на виставці видань зацікавлений читач знайде книги, які розповідають про історію виникнення української мови, її велич та красу, розкривають значення нашої мови в світі.
Окрасою виставки є поетичні збірки , подаровані з автографами авторів – Тетяни Череп – Пероганич, Тетяни Добко, Галини Литовченко, Тетяни Яровициної, Світлани Макаревської, Анни Багряної та Лариси Петрової, в яких відчувається ніжність, любов і повага до рідної мови.
Запрошуємо всіх до перегляду і пам’ятаймо слова Олеся Гончара: «Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній».