vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Справжнє свято поезії в бібліотеці Дружби народів відбулося! Літературно-музична зустріч «Поезія. Дві грані», присвячена двом прекрасним поетесам – Валентині Швежикайте та Світлані Величко (Дідківській), на яку були запрошені читачі бібліотеки та юнацька молодь Спеціалізованої школи № 193, пройшла феєрично!


Літературно-музична зустріч «Поезія. Дві грані».27.10.17. Дружби народів

Обидві поетеси розкрили неповторні грані свого таланту. Присутні мали нагоду познайомитись і з харизматичною громадянською поезією Світлани Величко, і з пейзажною лірикою та чистою красивою еротичною поезією Валентини Швежикайте. Безліч поетичних образів, чудове, проникливе декламування своїх віршів просто заворожили гостей. Їм дуже сподобалася така неочікувана і дуже приємна зустріч з поетами Тетяною Іванчук, Лілі Патарідзе, Тетяною Рюмшиною, Василем Мошуренком, які також прочитали кілька своїх поетичних творів. Усі присутні отримали насолоду від спілкування з високою поезією. Родзинкою свята були музичні подарунки від Руслана Іщенка і Василя Мошуренка. У супроводі гітари вони виконали безліч пісень і романсів.
Гармонійне поєднання поезії і музики, творче спілкування й тепла атмосфера подарували гостям справжнє свято, яке запам’ятається надовго


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: