Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Справжнє свято поезії в бібліотеці Дружби народів відбулося! Літературно-музична зустріч «Поезія. Дві грані», присвячена двом прекрасним поетесам – Валентині Швежикайте та Світлані Величко (Дідківській), на яку були запрошені читачі бібліотеки та юнацька молодь Спеціалізованої школи № 193, пройшла феєрично!


Літературно-музична зустріч «Поезія. Дві грані».27.10.17. Дружби народів

Обидві поетеси розкрили неповторні грані свого таланту. Присутні мали нагоду познайомитись і з харизматичною громадянською поезією Світлани Величко, і з пейзажною лірикою та чистою красивою еротичною поезією Валентини Швежикайте. Безліч поетичних образів, чудове, проникливе декламування своїх віршів просто заворожили гостей. Їм дуже сподобалася така неочікувана і дуже приємна зустріч з поетами Тетяною Іванчук, Лілі Патарідзе, Тетяною Рюмшиною, Василем Мошуренком, які також прочитали кілька своїх поетичних творів. Усі присутні отримали насолоду від спілкування з високою поезією. Родзинкою свята були музичні подарунки від Руслана Іщенка і Василя Мошуренка. У супроводі гітари вони виконали безліч пісень і романсів.
Гармонійне поєднання поезії і музики, творче спілкування й тепла атмосфера подарували гостям справжнє свято, яке запам’ятається надовго