Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 жовтня в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей учні 4-Б класу ЗНЗ №3 долучилися до проекту «Люби рідне – читай українське».Проект "Любирідне, читай українське" 25.10.17 К. Чуковського

Юні читачі стали учасниками заходу «Анатолій Дімаров для дітей». Школярі познайомилися із творчістю письменника, були вражені неймовірним хобі письменника – колекціонування каміння та познайомилися із його творами для дітей: «Для чого людині серце», «Друга планета», «Тирлик», «Про хлопчика, який не хотів їсти», «Блакитна дитина».
Діти переглянули анімаційний фільм за твором Анатолія Дімарова «Дерев`яні чоловічки», обговорили важливість бути добрим один до одного, приходити на допомогу тим, хто її потребує.
Юних читачів зацікавили книжки з виставки творів письменника. Впевнені, що твори сучасних письменників про мораль, людяність, доброту допоможуть виростити нове гідне українське покоління.