Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

19 жовтня у рамках проекту «Культурологічний аспект державотворення» працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка відвідали «Музей видатних діячів культури», де відбувалась презентація видання Мирослава Мороза «Літопис життя і творчості Івана Франка».


презентація видання Мирослава Мороза «Літопис життя і творчості Івана Франка». 19.10.17. ім. І. Франка

Ця праця стала основною в доробку відомого вченого, літературознавця та бібліографа. Та видати за життя свою роботу він не встиг. Довести до кінця начату справу взялась його донька Дарія Гонтарева-Мороз, і це в неї блискуче вийшло. На зустрічі пані Дарія представила унікальне видання у 3-томах про невідомі сторінки життя та невтомної праці Іван Франка. Передмову написали Микола Жулинський та Михайло Шалата, наукові редактори Ганна Бурлака (1 том), Олена Лучишин (2 том) і Евген Пшеничний ( 3 том).

Вітаємо Україну з виходом книг, які будуть помічниками у вивченні багатогранної творчості та прочитання сторінок життя Великого Каменяра, а також у науковій роботі.
Ознайомитись з «Літописом життя і творчості Івана Франка» ви можете у нашій бібліотеці щоденно з 12-00 до 20-00 год, у суботу та неділю – з 11-00 до 18-00 год. Вихідний день – пятниця за адресою: вулиця Кирилівська, 117.