vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

19 жовтня у рамках проекту «Культурологічний аспект державотворення» працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка відвідали «Музей видатних діячів культури», де відбувалась презентація видання Мирослава Мороза «Літопис життя і творчості Івана Франка».


презентація видання Мирослава Мороза «Літопис життя і творчості Івана Франка». 19.10.17. ім. І. Франка

Ця праця стала основною в доробку відомого вченого, літературознавця та бібліографа. Та видати за життя свою роботу він не встиг. Довести до кінця начату справу взялась його донька Дарія Гонтарева-Мороз, і це в неї блискуче вийшло. На зустрічі пані Дарія представила унікальне видання у 3-томах про невідомі сторінки життя та невтомної праці Іван Франка. Передмову написали Микола Жулинський та Михайло Шалата, наукові редактори Ганна Бурлака (1 том), Олена Лучишин (2 том) і Евген Пшеничний ( 3 том).

Вітаємо Україну з виходом книг, які будуть помічниками у вивченні багатогранної творчості та прочитання сторінок життя Великого Каменяра, а також у науковій роботі.
Ознайомитись з «Літописом життя і творчості Івана Франка» ви можете у нашій бібліотеці щоденно з 12-00 до 20-00 год, у суботу та неділю – з 11-00 до 18-00 год. Вихідний день – пятниця за адресою: вулиця Кирилівська, 117.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: