vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У середу, 18 жовтня, у бібліотеці Дружби народів відбулася презентація виставки робіт Євгенії Войнової «Квіти». Серед гостей – учнівська молодь Спеціалізованої школи № 193, члени клубу «Світлиця», читачі бібліотеки, колеги, друзі і родичі художниці.


презентація виставки робіт Євгенії Войнової «Квіти». 18.10.17. Дружби народів

Євгенія родом з м. Алчевська, що на Луганщині. Раніше Працювала викладачем у Дитячій художній школі. Зараз – викладач художнього відділення Київської дитячої школи мистецтв № 6 ім. Г. Л. Жуковського. Її учні були переможцями регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів дитячої творчості у Франції, Македонії, Індії та Японії. Євгенія Миколаївна приймає активну участь у регіональних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях і виставках. Лауреат та переможець міських, обласних, регіональних конкурсів та фестивалів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Молода художниця провела вже 5 персональних виставок. Працює в різних техніках та жанрах образотворчого мистецтва – живопис, графіка, кераміка, ошибана, батик, монотипія, шкіряна пластика. Займається ілюстрацією книжок, видавництвом святкових листівок. Її роботи опубліковані в журналі «Мистецькі грані», майстер-клас з керамічного рельєфу у всеукраїнському журналі «Ручні чудеса», тощо. Учасниця міжнародних проектів, Всеукраїнського Фестивалю Писанок (Арт-проект «374 художника», Київ, Софіївська площа, 2016). Член Міжнародного творчого Союзу художників та поетів «Canvas & Page». Роботи автора представлені на порталі образотворчого мистецтва Arts.in.ua.
Євгенія – талановита й відома художниця, – привітна, усміхнена, скромна, відкрита й щира у спілкуванні людина. Із задоволенням приділила увагу всім гостям, відповіла на численні запитання, відгукнулася на пропозиції.
День видався, як для осені, напрочуд світлий і сонячний. Тож, протягом усього дня, до бібліотеки йшли мешканці району, міста, щоб подивитися на чудову експозицію. Серед присутніх був і закордонний гість – кореспондент із Італії. Для нього, завдяки перекладачеві, яка його супроводжувала, було проведено окрему презентацію.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: