Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У середу, 18 жовтня, у бібліотеці Дружби народів відбулася презентація виставки робіт Євгенії Войнової «Квіти». Серед гостей – учнівська молодь Спеціалізованої школи № 193, члени клубу «Світлиця», читачі бібліотеки, колеги, друзі і родичі художниці.


презентація виставки робіт Євгенії Войнової «Квіти». 18.10.17. Дружби народів

Євгенія родом з м. Алчевська, що на Луганщині. Раніше Працювала викладачем у Дитячій художній школі. Зараз – викладач художнього відділення Київської дитячої школи мистецтв № 6 ім. Г. Л. Жуковського. Її учні були переможцями регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів дитячої творчості у Франції, Македонії, Індії та Японії. Євгенія Миколаївна приймає активну участь у регіональних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях і виставках. Лауреат та переможець міських, обласних, регіональних конкурсів та фестивалів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Молода художниця провела вже 5 персональних виставок. Працює в різних техніках та жанрах образотворчого мистецтва – живопис, графіка, кераміка, ошибана, батик, монотипія, шкіряна пластика. Займається ілюстрацією книжок, видавництвом святкових листівок. Її роботи опубліковані в журналі «Мистецькі грані», майстер-клас з керамічного рельєфу у всеукраїнському журналі «Ручні чудеса», тощо. Учасниця міжнародних проектів, Всеукраїнського Фестивалю Писанок (Арт-проект «374 художника», Київ, Софіївська площа, 2016). Член Міжнародного творчого Союзу художників та поетів «Canvas & Page». Роботи автора представлені на порталі образотворчого мистецтва Arts.in.ua.
Євгенія – талановита й відома художниця, – привітна, усміхнена, скромна, відкрита й щира у спілкуванні людина. Із задоволенням приділила увагу всім гостям, відповіла на численні запитання, відгукнулася на пропозиції.
День видався, як для осені, напрочуд світлий і сонячний. Тож, протягом усього дня, до бібліотеки йшли мешканці району, міста, щоб подивитися на чудову експозицію. Серед присутніх був і закордонний гість – кореспондент із Італії. Для нього, завдяки перекладачеві, яка його супроводжувала, було проведено окрему презентацію.