Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 жовтня читачі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей продовжили шлях пізнавальною експедицією «Загадкова Антарктида».Пізнавальна експедиція 18.10.17 К. Чуковського

Учні 7-А, 7-В класів ЗНЗ № 3 та учні 7-А класу гімназії «Синьоозерна» № 257 зустрілися із полярниками: Володимиром Бочкарьовим, працівником НАНЦ України, учасником декількох полярних експедицій та Борисом Безнощенко, метеорологом Інституту Метиреології НАН України, учасником ХХІ Антарктичної експедиції.
Гості розповіли школярам про клімат Антарктиди та умови життя на шостому континенті. Свої розповіді полярники підтверджували показом фотографій, які зробили перебуваючи на Південному полюсі.
У слухачів була сила-силенна запитань, адже не кожного дня можна поспілкуватися із справжніми полярниками, довідавшись із перших вуст про озонову діру над Антарктидою, полярні міражі, як зароджується вітер, умови пристосування тварин та рослин до життя серед постійного холоду, як людина почувається у краю вічного льоду …
Семикласники не тільки збагатили свої знання з географії, але й розширили свій кругозір, збільшивши рівень власного екю.
Підготовлена працівниками бібліотеки книжкова виставка на задану тему не залишила байдужими ані гостей, ані юних читачів. Впевнені, що представлені книжки стануть у розряді підвищеного попиту у школярів та педагогів.