Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Ми є народ, якого не здолати» – під такою назвою до Дня захисника України у бібліотеці Дружби народів проведено актуальний діалог для учнів Спеціалізованої школи № 193.

 

актаульний діалог «Ми є народ, якого не здолати».12.10.17. Дружба народів

До діалогу з учнівською молоддю було запрошено Андрія Ганічева (позивний Дред), вояка-добровольця 30-ОМБР роти розвідки боєм, який захищав Україну в зоні АТО. Він поділився своїми спогадами про перебування в АТО, показав відео про постраждалі від обстрілів райони, наслідки спричинені військовими подіями, що й досі відбуваються на сході країни, розповів про справжню чоловічу дружбу, буденне життя бійців, про допомогу волонтерів.
Колись Андрій навчався саме у тій школі, що і гості заходу, він швидко знайшов з ними спільну мову, відповів на численні запитання, запропонував хлопцям приміряти свій військовий одяг… А ще – виконував авторські пісні, шуткував, фотографувався на згадку про чудову зустріч. Під час бойових дій Андрій був двічі поранений, контужений, його було нагороджено президентом держави нагородою, зараз він волонтер, молодий татусь. Кожного дня, щогодини завдяки чоловікам-героям, Україна виборює право бути суверенною, єдиною державою. За це їм наша людська вдячність і низький уклін. Якщо такі герої, відстоюють мир і гідність нашої країни, нам з вами нічого не загрожує!
Підготовлені бібліотекарями виставки літератури «За землю рідну, за Вітчизну вони на захист стать готові!» та «Покрова – свято козацьке» зацікавили школярів і були гарним доповненням до заходу.