vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

12 жовтня в рамках Тижня патріотичного виховання «Збережемо ми славу України – від козаків до воїнів АТО!», продовжуючи цикл заходів до Дня захисника України, в дитячій бібліотеці імені Валі Котика відбувся патріотичний діалог «В дитинстві відкриваєм материк, котрий назветься потім Батьківщиною».


В дитинстві відкриваєм материк, котрий назветься потім Батьківщиною.12.10.17.ім. Ваклі Котика

Учасниками цього живого діалогу стали учні третього класу ЗОШ №10 та юрист, учасник АТО, молодший лейтенант та командир взводу – Масі Найєм. З перших вуст учні змогли почути не тільки про військові операції, а й про побут наших бійців. Діти, в свою чергу, розповіли гостю про свою допомогу АТОвцям – посилки та малюнки, які допомагають бійцям та підтримують їх бойовий дух.
«Маю надію, що всім нам вистачить мудрості перемогти не за будь-яку ціну, і не зрадивши майбутнє» – такими словами закінчив зустріч з школярами пан Найєм.
Яскравою підтримкою повчальної розповіді стала спеціально підготована книжкова патріотична виставка «Не забувай Шевченка слів про горду славу козаків!».