vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 жовтня в рамках Тижня патріотичного виховання «Збережемо ми славу України – від козаків до воїнів АТО!», продовжуючи цикл заходів до Дня захисника України, в дитячій бібліотеці імені Валі Котика відбувся патріотичний діалог «В дитинстві відкриваєм материк, котрий назветься потім Батьківщиною».


В дитинстві відкриваєм материк, котрий назветься потім Батьківщиною.12.10.17.ім. Ваклі Котика

Учасниками цього живого діалогу стали учні третього класу ЗОШ №10 та юрист, учасник АТО, молодший лейтенант та командир взводу – Масі Найєм. З перших вуст учні змогли почути не тільки про військові операції, а й про побут наших бійців. Діти, в свою чергу, розповіли гостю про свою допомогу АТОвцям – посилки та малюнки, які допомагають бійцям та підтримують їх бойовий дух.
«Маю надію, що всім нам вистачить мудрості перемогти не за будь-яку ціну, і не зрадивши майбутнє» – такими словами закінчив зустріч з школярами пан Найєм.
Яскравою підтримкою повчальної розповіді стала спеціально підготована книжкова патріотична виставка «Не забувай Шевченка слів про горду славу козаків!».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: