vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Одразу три великі свята відзначаються 14 жовтня: Свято Покрови Божої матері, День українського козацтва, і дуже молоде, проте органічно переплетене з історією нашої країни – День захисника України. І хоча до офіційного свята ще декілька днів, в бібліотеці імені Валі Котика 11 жовтня вже згадують великих велелюбних предків – козаків, які надихають сучасне покоління на звитяги та нові подвиги заради рідної України.Патріотичні читання 11.10.17 В. Котика

В патріотичних читаннях «Ми роду козацького діти» взяли участь учні 3-х класів ШДС «Поділля», яким завідувач бібліотеки Людмила Бабіна розповіла про героїчну долю українського козацтва, про першу Конституцію в Європі, ухвалену Пилипом Орликом.
Діти слухали і ніби переносилися думками в далеке минуле і відчували себе гідними наступниками великих предків. Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Шляхами козацької слави».
Зі святом тебе, наша рідна ненько-Україно! Сподіваємося на мир та злагоду в нашій багатостраждальній країні!