vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Одразу три великі свята відзначаються 14 жовтня: Свято Покрови Божої матері, День українського козацтва, і дуже молоде, проте органічно переплетене з історією нашої країни – День захисника України. І хоча до офіційного свята ще декілька днів, в бібліотеці імені Валі Котика 11 жовтня вже згадують великих велелюбних предків – козаків, які надихають сучасне покоління на звитяги та нові подвиги заради рідної України.Патріотичні читання 11.10.17 В. Котика

В патріотичних читаннях «Ми роду козацького діти» взяли участь учні 3-х класів ШДС «Поділля», яким завідувач бібліотеки Людмила Бабіна розповіла про героїчну долю українського козацтва, про першу Конституцію в Європі, ухвалену Пилипом Орликом.
Діти слухали і ніби переносилися думками в далеке минуле і відчували себе гідними наступниками великих предків. Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Шляхами козацької слави».
Зі святом тебе, наша рідна ненько-Україно! Сподіваємося на мир та злагоду в нашій багатостраждальній країні!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: