Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Бібліографічна вечірка «Щось новеньке та свіженьке від бібліографа» відбулась 11 жовтня в ЦРБ ім. Івана Франка. На вечірці були презентовані нові бібліографічні та вебліографічні видання, буктрейлери та рекламні відео до них.бібліографічна вечірка "щось новеньке та свіжкеньке від бібліографа" 11.10.17

Свій бібліографічний продукт представили : ЦРБ ім. Івана Франка – бібліографічний нарис «Сергій Світославський зблизька і з вічності» (укладач Олена Іоаніді) та вебліографічний огляд «Родзинки сучасної української літератури» (укладач Тамара Аль-Хурані ); бібліотека ім. О. Грибоєдова – бібліографічний путівник «Від Пріорки до Кинь-Грусть» (укладач Дар’я Кононюк), бібліотека Дружба народів – бібліографічний список літератури «Роберт Хайнлайн» (укладач Леся Рябець), бібліотека ім. О. Копиленка для дітей – бібліографічні списки літератури «Чи знаєте Ви котів?» та «У колисці мене мама колихала» (укладач Лариса Жарова). Обов’язковим дрес-кодом вечірки стали кольори жовто-блакитної гами, що підкреслювали особливий настрій учасників вечірки.