vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Непередбачувані та безмежно дотепні сюжети, таємниці й інтриги, відважні герої та героїні, вишукані ілюстрації, вигадливі майстер-класи. Все це про Літклуб Букмоль, який заснований в межах проекту «Читаємо дітям уголос!». Тож, 8 жовтня затишною локацією для інтерактивного читання веселої та захоплюючої книги-комікса Люка Пірсона «Хільда та троль» стала бібліотека імені Валі Котика для дітей.


проект «Читаємо дітям уголос!».8.10.17. ім. Валі Котика

Протягом години з десяток галасливих дівчаток та хлопчиків від 6 до 13 років слухали цікаву казкову історію про маленьку Хільду та її пригоди, а потім взяли участь у майстер-класі з виготовлення троля, дивовижного мешканця світу Люка Пірсона, який виявився дуже добрим та симпатичним. Цієї неділі діти та їх батьки змогли переконатися в тому, що читання вголос є дуже захопливим і незамінним у будь-якому віці та просторі. Дуже дякуємо за це представникам Літклубу Букмоль!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: