Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Непередбачувані та безмежно дотепні сюжети, таємниці й інтриги, відважні герої та героїні, вишукані ілюстрації, вигадливі майстер-класи. Все це про Літклуб Букмоль, який заснований в межах проекту «Читаємо дітям уголос!». Тож, 8 жовтня затишною локацією для інтерактивного читання веселої та захоплюючої книги-комікса Люка Пірсона «Хільда та троль» стала бібліотека імені Валі Котика для дітей.


проект «Читаємо дітям уголос!».8.10.17. ім. Валі Котика

Протягом години з десяток галасливих дівчаток та хлопчиків від 6 до 13 років слухали цікаву казкову історію про маленьку Хільду та її пригоди, а потім взяли участь у майстер-класі з виготовлення троля, дивовижного мешканця світу Люка Пірсона, який виявився дуже добрим та симпатичним. Цієї неділі діти та їх батьки змогли переконатися в тому, що читання вголос є дуже захопливим і незамінним у будь-якому віці та просторі. Дуже дякуємо за це представникам Літклубу Букмоль!