vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

За вікном – похмурий дощовий осінній день, хоч душу гріють теплі сонячні спогади про недавню подорож циклу «Україна, яку ми дуже любимо». Ювілейна десята поїздка була Житомирщиною.Подорож Житомирщиною 30.09.17 ЦБС Подільського району

Скільки дивовижних вражень, чудових емоцій отримали бібліотекарі ЦБС Подільського району того дня. Спочатку відвідали Житомир, одне з найдавніших міст України, розташоване на північному заході України на річці Тетерів. Під час екскурсії центром міста відвідали Спасо-Преображенський кафедральний собор, побудований у XIX ст., що є гордістю міста, Кафедральний католицький костьол Святої Софії та інші пам’ятки міста. Запам’яталася й поїздка до мальовничих Денишів з греблею та чудовими скелястими краєвидами Тетерева, відвідування руїн садиби Терещенків та Тригірського чоловічого монастиря. Не менш цікавою видалася і чарівна подорож до Бердичева. Територія, на якій розміщене місто, заселена ще в II тисячолітті до н. е.
Найбільше вразили монастир Босих Кармелітів та Костел Святої Варвари, де відбулося вінчання Оноре де Бальзака й Евеліни Ганської, прогулянка центром міста, яке, вочевидь, дуже люблять його мешканці – таке воно доглянуте і гарне.
День, як завжди, видався сонячним і погожим, таким і був настрій бібліотекарів-туристів.