Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

4 жовтня бібліотека імені Корнія Чуковського для дітей відновила роботу літературної студії «Дитячі перлини». Перше заняття було виїзним у ЗНЗ № 95. Її учасниками стали учні 4-А, 4-Б та 4-В класів.


літературна студія «Дитячі перлини».04.10.17. ім. К. Чуковського

Для четвертокласників було проведено урок поетичної майстерності «Фарби японського поетичного мистецтва», присвячене Року Японії в Україні. Школярі довідалися про поважливе ставлення японців до поезії, адже це єдина країна в світі де є відповідне Міністерство, поважне ставлення до уміння кожного жителя країни Вранішнього сонця писати поетичні твори та брати участь у конкурсах написання віршів, особливості японської неримованої поезії : хокку або хайку, танка і сенкани.
Діти усвідомили правила написання сенканів та навчилися самостійно складати неримовані японські вірші. Читачі відчули себе справжніми поетами, адже із-під їхнього пера вийшли прекрасні сенкани про маму, тата, бабусю, дідуся, школу, вчительку, книгу, бібліотеку, друга, подругу, осінь, лелеку, горобця, троянду і, звичайно, про себе. Четвертокласники, написавши сенкан, намагалися продекламувати його, аби почути відгук на свою «літературну творчість».
Тепер працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського будуть працювати над випуском наступної книжки « Дитячих перлин».