Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

28 вересня в бібліотеці № 11, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, відбулося велике незвичайне свято – бенефіс книги і читача під назвою «Зачаровані книгою». Цей бенефіс – презентація таланту і заслуг, захоплень і перемог наших читачів. А ще, це гімн головній діючій особі нашої бібліотеки – його величності ЧИТАЧУ!

 

бенефіс книги і читача «Зачаровані книгою».28.09.17. №11

Хороша книга – воскресіння
Душі, Життя, Добра, Надій!
І ми очікуємо незмінно
На злет думок і почуттів

Бібліотека поправу може пишатися своїми читачами. Адже вони розумні, охочі до нових знань, талановиті й цікаві особистості. Тож зустріч була організована зі справжнім книголюбом, шанувальником і поціновувачем книг, поетом, музикантом, одним з найкращих читачів бібліотеки, талановитою людиною – Олександром Валентиновим. Постійні користувачі бібліотеки мали змогу насолодитись його віршами, музичним талантом виконавця на фортепіано й флейті, прослухати у його виконанні українські пісні та чудові романси. Новинки з книжкової виставки «Віват, книго!», які запропонували працівники абонементу, порадували учасників зустрічі.