Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

1 жовтня 2017 року відбулось 70-е засідання клубу «Кияни».


70-е засідання клубу "Кияни".01.10.17. ім. Грибоєдова

З цієї нагоди Віталій Баканов підвів підсумки діяльності клубу, на засіданнях якого було презентовано понад 60 книг, згадали і Олега Юнакова, який у клубі вперше презентував свою книгу «Архитектор Иосиф Каракис». Пригадали поважних гостей-києвознавців та зробили наголос на тому, що у клубі лунають не лише повідомлення з історії міста, але звучать вірші та пісні, присвячені столиці України.
Голова клубу також звернув увагу на те, що про клуб нещодавно написали на сайті Подільської районної державної адміністрації міста Києва.
Напередодні засідання відзначали Всеукраїнський день бібліотек, тож, клубівці привітали в особі завідувача бібліотеки імені Олександра Грибоєдова Тамару Миколаївну Мусієнко увесь колектив з професійним святом.
Наступним взяв слово Шаукат Самітов, він повідав про археологічні знахідки на Полтавщині, що стали справжньою Меккою для болгар, адже вважається, що саме тут було поховано праотця болгар – хана Кубрата, яким була створена держава Велика Булгарія, яка розташовувалась у степовій зоні сучасної України у 7 столітті.
Гість клубу Сергій Борисович Кортунов був свідком Куренівської трагедії і повідав про те, що бачив на власні очі того рокового дня 1961 року.
Олена Муравйова розповіла про зв’язок Чорногорії і Києва, а саме про чорногорських принцес, що перебували на теренах нашого міста. Потім захопила розповіддю про російський гарнізон військ, що дислокувався свого часу у Києві (їх казарми знаходилися на місцях сучасних вул. Рейтарської та Стрілецької) та про українофільський побут у місті.
Зацікавив всіх присутніх розповіддю про Царське село (його забудову і відомих мешканців) Борис Фесенко, наостанок зачитавши вірш «Три грации Царского села».
70-е засідання пройшло у теплій, домашній атмосфері, і клубівці вже чекають на нову зустріч у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова, заплановану на 15 жовтня ц. р.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: