Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

28 вересня в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні бібліотечних працівників з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вітали голова Подільської районної у місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський, заступник керівника апарату адміністрації Олег Мукан та завідувач відділу культури, туризму й охорони культурної спадщини Людмила Сабардіна.

28 вересня в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні бібліотечних працівників з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вітали голова Подільської районної у місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський, заступник керівника апарату адміністрації Олег Мукан та завідувач відділу культури, туризму й охорони культурної спадщини Людмила Сабардіна. Учасники святкової зустрічі переглянули відеопрезентацію «Централізована бібліотечна система Подільського району», бібліотекарів за вагомий особистий внесок у розвиток культури району нагородили Грамотами Подільської РДА. Свої роботи з художньої виставки «Мелодія Душі Оксани Грек», що експонується в бібліотеці, представила авторка, молода художниця з Ніжина.