vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

28 вересня в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні бібліотечних працівників з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вітали голова Подільської районної у місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський, заступник керівника апарату адміністрації Олег Мукан та завідувач відділу культури, туризму й охорони культурної спадщини Людмила Сабардіна.

28 вересня в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні бібліотечних працівників з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вітали голова Подільської районної у місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський, заступник керівника апарату адміністрації Олег Мукан та завідувач відділу культури, туризму й охорони культурної спадщини Людмила Сабардіна. Учасники святкової зустрічі переглянули відеопрезентацію «Централізована бібліотечна система Подільського району», бібліотекарів за вагомий особистий внесок у розвиток культури району нагородили Грамотами Подільської РДА. Свої роботи з художньої виставки «Мелодія Душі Оксани Грек», що експонується в бібліотеці, представила авторка, молода художниця з Ніжина.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: