vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

27 вересня бібліотека № 11 запросила на дитяче свято «Діти в країні книг, книга в країні дітей» найменших читачів – вихованців дитячого навчального закладу № 486.Дитяче свято 27.09.17 №11

Стало доброю багаторічною традицією влаштовувати знайомство із бібліотекою маленьких читайликів в кінці вересня – саме тоді, коли святкується Всеукраїнський день дошкілля та Всеукраїнський день бібліотек. Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, до книги і читання, любові до Батьківщини. Тому бібліотекарі разом з вихователем докладають багато зусиль, щоб спілкування з книгою у малят відбувалось весело, в ігровій формі, щоб зацікавити і здивувати майбутнього читача. Дітей зустрічав Бібліотечний гном, з яким малята переглянули лялькову виставу «Пригоди книжки», де акторами були бібліотекарі Тетяна Овчарова і Людмила Правик. Дітлахи читали вірші, розглядали книжки з виставки «Книжкова країна – найкраща у світі!», а бібліотекар Тетяна Овчарова познайомила малечу з «Віммельбух». «Що за чудернацьке слово?! – дивувались малята. Це книжка-картинка, або книжка-розглядалка з яскравими ілюстраціями. Дошкільнята із задоволенням розгадували загадки, вигадували цікаві історії за книжками-картинками. Всі учасники свята отримали солодкі призи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: