Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

27 вересня бібліотека № 11 запросила на дитяче свято «Діти в країні книг, книга в країні дітей» найменших читачів – вихованців дитячого навчального закладу № 486.Дитяче свято 27.09.17 №11

Стало доброю багаторічною традицією влаштовувати знайомство із бібліотекою маленьких читайликів в кінці вересня – саме тоді, коли святкується Всеукраїнський день дошкілля та Всеукраїнський день бібліотек. Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, до книги і читання, любові до Батьківщини. Тому бібліотекарі разом з вихователем докладають багато зусиль, щоб спілкування з книгою у малят відбувалось весело, в ігровій формі, щоб зацікавити і здивувати майбутнього читача. Дітей зустрічав Бібліотечний гном, з яким малята переглянули лялькову виставу «Пригоди книжки», де акторами були бібліотекарі Тетяна Овчарова і Людмила Правик. Дітлахи читали вірші, розглядали книжки з виставки «Книжкова країна – найкраща у світі!», а бібліотекар Тетяна Овчарова познайомила малечу з «Віммельбух». «Що за чудернацьке слово?! – дивувались малята. Це книжка-картинка, або книжка-розглядалка з яскравими ілюстраціями. Дошкільнята із задоволенням розгадували загадки, вигадували цікаві історії за книжками-картинками. Всі учасники свята отримали солодкі призи.