Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

21 вересня 2017 року в рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю» бібліотека імені Олександра Грибоєдова спільно з бібліотекою імені Олександра Копиленка провели екскурсію «Ехо Бабиного Яру» для учнів 8-х класів школи № 2.

21 вересня 2017 року в рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю» бібліотека імені Олександра Грибоєдова спільно з бібліотекою імені Олександра Копиленка провели екскурсію «Ехо Бабиного Яру» для учнів 8-х класів школи № 2. Екскурсія була дуже доречною, адже незабаром 76-а річниця від дня масових розстрілів у Бабиному Яру, що почалися 29 вересня 1941-го року. В ході екскурсії місцевістю учні побачили пам’ятні знаки, присвячені розстріляним дітям, хрести, поставлені в честь священнослужителів, які закликали боротися з гітлерівськими окупантами та були страчені за це, кибитку в знак розстріляних циганських таборів, частину справжнього незасипаного яру, менору тощо. Розповідь про роман-документ А. Кузнєцова «Бабин Яр» дуже вразила слухачів і викликала у них бажання більш детально ознайомитись з цим твором та іншими книжками цієї тематики. Не оминули увагою ще одну трагедію, що пов’язана з цією місцевістю, яка увійшла в історію під назвою Куренівська. Екскурсію, яку організувала завідувач бібліотеки імені Олександра Копиленка Лариса Жарова, провела бібліограф Дар’я Кононюк.