vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

20 вересня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка на чергове засідання «Читати, щоб жити» клубу «Гармонія» зібрались читачі та гості бібліотеки.Клкб "Гармонія" 20.09.17 І. франка

Вони ділились думками про користь читання, його позитивний вплив на розумові здібності, якість життя та його довготривалість. Завідувачка відділу Валентина Никитович ознайомила з переглядом літератури «Про здоров’я дбайте – книги читайте» та порадила читати сучасну літературу і отримувати задоволення від читання. Програму клубу продовжила Лариса Дубас – авторка багатьох поетичних збірок, оповідань, перекладів. Вона цікаво представила власні книги та щиро, емоційно і натхненно читала свої поезії. Ліричну ноту продовжив композитор Юрій Попсуєнко, який презентував диск «Окоцвіт» з кліпами та музикою, а Настя Комлікова виконала пісні, написані на вірші поетеси. На згадку про зустріч Лариса Дубас подарувала вдячним, розчуленим читачам свої книги та з великим задоволення з ними спілкувалась.