vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

19 вересня універсальна публічна бібліотека №11 до 70-річчя від дня народження Стівена Кінга презентувала виставку-ювілей «Письменник на прізвисько «Король жахів».

19 вересня універсальна публічна бібліотека №11 до 70-річчя від дня народження Стівена Кінга презентувала виставку-ювілей «Письменник на прізвисько «Король жахів».
Один з найбільш відомих американських письменників сучасності, сценарист, продюсер і актор, найбільш відомий по роботі над такими картинами, як «Мізері», «Втеча з Шоушенка», «Зелена миля», «Сяйво», «Воно».
Романи та оповідання Стівена Кінга розійшлися по світу сумарним тиражем понад 350 мільйонів примірників, багато творів отримали повнометражні екранізації, телевізійні і навіть театральні постановки. Літературному стилю автора властива гострота, моторошні сюжети, увага до діалогів і пристрасть до викриття людських пороків.
За свою творчість Кінг отримав премію Брема Стокера, Всесвітню премію фентезі, нагороду Британського товариства фентезі. Лауреат премії О. Генрі 1995 року за оповідання «Людина в чорному костюмі» в номінації «Краще оповідання, надруковане в журналі. У 2003 році Національний фонд книг нагородив письменника медаллю за видатний внесок в американську літературу. Він отримував нагороди за внесок у літературу протягом всієї кар’єри.
«Кінг не просто лякає, він робить це майстерно і талановито!», «Кінг не має собі рівних в історії літератури жахів», – так про письменника відгукуються сучасники.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: