Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У рамках творчої студії «Натхнення», що діє при бібліотеці Дружби народів, флорист Ірина Подоляк провела майстер-клас з японського мистецтва ошибана, в якому взяли участь інваліди «Центру трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів міста Києва» та члени клубу «Світлиця». Також майстриня презентувала виставку своїх картин «Осінні мотиви», виконаних у техніці ошибана.Майстер-клас. Японія 16.09.17 Дружби народів

Для виготовлення картин в техніці ошибана, інакше званого пресована флористика, використовують листя, квіти, траву, кору дерев, насіння, тополиний пух та інші природні матеріали. Таким чином, працюючи з ним, «особливі» люди долучилися до своєрідного пізнання природи. Флорист Ірина Подоляк і волонтер Оксана Крилова допомагали новачкам, в результаті у них вийшли маленькі японські сувеніри, які вони старанно виготовили для своїх близьких.
Світлі люди з дитячими посмішками із задоволенням здійснили екскурсію по бібліотеці, яку провели для них працівники.