vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У рамках творчої студії «Натхнення», що діє при бібліотеці Дружби народів, флорист Ірина Подоляк провела майстер-клас з японського мистецтва ошибана, в якому взяли участь інваліди «Центру трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів міста Києва» та члени клубу «Світлиця». Також майстриня презентувала виставку своїх картин «Осінні мотиви», виконаних у техніці ошибана.Майстер-клас. Японія 16.09.17 Дружби народів

Для виготовлення картин в техніці ошибана, інакше званого пресована флористика, використовують листя, квіти, траву, кору дерев, насіння, тополиний пух та інші природні матеріали. Таким чином, працюючи з ним, «особливі» люди долучилися до своєрідного пізнання природи. Флорист Ірина Подоляк і волонтер Оксана Крилова допомагали новачкам, в результаті у них вийшли маленькі японські сувеніри, які вони старанно виготовили для своїх близьких.
Світлі люди з дитячими посмішками із задоволенням здійснили екскурсію по бібліотеці, яку провели для них працівники.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: