vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

17 вересня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 69-те засідання києвознавчого клубу “Кияни”. Голова клубу Віталій Баканов висловив щиру вдячність небайдужим киянам, які доповнювали особистими спогадами його києвознавчі розвідки.Клуб "Кияни" 17.09.17 О. Грибоєдова

Родзинкою виступу Віталія Андрійовича стали маловідомі та цікаві факти перебування Аркадія Райкіна у Києві. Євгеній Рейцен зацікавив вражаючою розповіддю про перебування у Дрездені під час участі у 60-му Міжнародному конгресі з шахової композиції (5 – 11 серпня 2017 року). Старший науковий співробітник Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Лариса Толочко зосередила увагу клубівців на історико-краєзнавчих дослідженнях спорудження пам’ятника святому князю Володимиру в Києві, який був відкритий 10 жовтня 1853 року. Юрій Сімонов вразив присутніх щемливим оповіданням про Київ та Поділ початку війни “В сентябре 41-го”.
Володимир Фесенко привідкрив неповторну магічність архітектурного обличчя Андріївської церкви, нагадавши історію кохання Альоши Розума та Єлизавети Петрівни, дочки Петра І.
Валентина Зелінська прочитала вірш, присвячений жінці-осені, яка дарує тепло та возвеличує. Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко ознайомила клубівців з новими надходженнями літератури києвознавчого характеру, які нагадають відомі та відкриють нові сторінки Києва та Подолу. Борис Кісельман закружляв у мелодіях нових пісень, які присвячені Києву та киянам.
Наступне засідання відбудеться 1 жовтня 2017 року.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: