Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

14 вересня, з самого ранку, до бібліотеки Дружби народів поспішали на зустріч з психологом «Конфлікти з дітьми: як цьому запобігти», матусі, серед яких були і зовсім молоді з дитячими візочками, і навіть бабусі з онуками.

14 вересня, з самого ранку, до бібліотеки Дружби народів поспішали на зустріч з психологом «Конфлікти з дітьми: як цьому запобігти», матусі, серед яких були і зовсім молоді з дитячими візочками,  і навіть бабусі з онуками.

Практичний психолог Марія Крижановська з перших хвилин заволоділа увагою батьків, розкривши таємниці виховання дітей в сім’ї  і як фахівець, і як досвідчена матуся п’ятьох дітей. Пані Марія відповіла на запитання, дала слушні поради, порекомендувала літературу, яку варто прочитати батькам.

В свою чергу, бібліотечні фахівці підготували перегляд літератури «Про сімейне виховання, й не тільки…», книги з якого зацікавили читачів. А ще у «Зошиті незадоволеного попиту читачів» з’явилися нові записи щодо заявок на нову літературу з психології та  сімейного виховання.