vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 вересня, з самого ранку, до бібліотеки Дружби народів поспішали на зустріч з психологом «Конфлікти з дітьми: як цьому запобігти», матусі, серед яких були і зовсім молоді з дитячими візочками, і навіть бабусі з онуками.

14 вересня, з самого ранку, до бібліотеки Дружби народів поспішали на зустріч з психологом «Конфлікти з дітьми: як цьому запобігти», матусі, серед яких були і зовсім молоді з дитячими візочками,  і навіть бабусі з онуками.

Практичний психолог Марія Крижановська з перших хвилин заволоділа увагою батьків, розкривши таємниці виховання дітей в сім’ї  і як фахівець, і як досвідчена матуся п’ятьох дітей. Пані Марія відповіла на запитання, дала слушні поради, порекомендувала літературу, яку варто прочитати батькам.

В свою чергу, бібліотечні фахівці підготували перегляд літератури «Про сімейне виховання, й не тільки…», книги з якого зацікавили читачів. А ще у «Зошиті незадоволеного попиту читачів» з’явилися нові записи щодо заявок на нову літературу з психології та  сімейного виховання.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: