Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Європейський тиждень місцевої демократії» є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007 року. З нагоди цієї події бібліотека сімейного читання імені С. Айні 12 вересня представила книжкову виставку «Демократія – екскурс в історію виникнення», з якою можна ознайомитися в читальній залі.

 

інформхвилинки «Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії».14.09.17.ім. С. Айні

Тиждень демократії передбачає одночасне проведення заходів з метою активізації процесів розповсюдження інформації, щодо принципів та досягнення місцевої демократії в Україні; сприяння обізнаності громадян, щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень. 14 вересня бібліотекар Оксана Хохич провела серед молоді інформхвилинки «Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії», спрямовані на ознайомлення про принципи побудови місцевої демократії як загальноєвропейської цінності, яка опирається на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.