vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Європейський тиждень місцевої демократії» є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007 року. З нагоди цієї події бібліотека сімейного читання імені С. Айні 12 вересня представила книжкову виставку «Демократія – екскурс в історію виникнення», з якою можна ознайомитися в читальній залі.

 

інформхвилинки «Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії».14.09.17.ім. С. Айні

Тиждень демократії передбачає одночасне проведення заходів з метою активізації процесів розповсюдження інформації, щодо принципів та досягнення місцевої демократії в Україні; сприяння обізнаності громадян, щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень. 14 вересня бібліотекар Оксана Хохич провела серед молоді інформхвилинки «Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії», спрямовані на ознайомлення про принципи побудови місцевої демократії як загальноєвропейської цінності, яка опирається на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: