Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Професійний навігатор «Стань новим обличчям кордону» провели 14 вересня працівники універсальної публічної бібліотеки № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості



Професійний навігатор 14.09.17 №11

Представник регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби Євгеній Баношенко у своєму виступі зазначив, що на відомство покладено захист від будь-яких спроб незаконного проходження кордону України, збройних конфліктів та інших провокацій на кордоні. Тому для України нині край важливо забезпечити надійну охорону кордонів, а для цього державі потрібні прикордонники нової формації – професійні, компетентні, самовіддані. Офіцер запросив всіх присутніх молодих людей, а також осіб, що шукають роботу віком від 18 до 45 років на військову службу за контрактом на посади осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Офіцер назвав перелік професій, які сьогодні вкрай необхідні прикордонній службі, а саме: водій, зв’язківець, механік, інспектор, а також зазначив, які вимоги до кандидатів щодо прийняття на військову службу за контрактом, пільги згідно чинного законодавства, мають військовослужбовці, розмір грошового забезпечення та гарантії навчання, кар’єрного росту і соціального захисту. Підполковник Баношенко зазначив, що прикордонне відомство постійно впроваджує сучасні технології та залучає нові інформаційні простори, щоб усім, хто перетинає державний кордон України було безпечно й комфортно, тому запровадження нових стандартів зацікавили присутніх. Дехто з присутніх вирішив свою подальшу кар’єру зв’язати з прикордонною службою.