Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

13 вересня бібліотека № 11 в рамках «Європейського тижня місцевої демократії» сумісно з Подільським центром зайнятості з метою розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення Подільського району до того факту, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії провела для мешканців району інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти».

 

інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти».13.09.17.№11

Головний фахівець Подільського центру зайнятості Олена Акімова наголосила, що проведення таких заходів підсилює розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. «Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії», – підкреслила фахівець служби зайнятості. Бібліотека підготувала книжкову виставку «Місцева демократія: європейські стандарти і київські реалії». Експонована література розкриває європейські принципи місцевої і регіональної демократії, роз’яснює положення Європейської хартії місцевого самоврядування й інших інструментів Ради Європи в цій сфері; інформує, як Україна виконує свої зобов’язання перед Радою Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, реалізує політику європейської інтеграції, а також сприяє залученню громадян до активного життя своїх регіонів.