vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

13 вересня бібліотека № 11 в рамках «Європейського тижня місцевої демократії» сумісно з Подільським центром зайнятості з метою розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення Подільського району до того факту, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії провела для мешканців району інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти».

 

інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти».13.09.17.№11

Головний фахівець Подільського центру зайнятості Олена Акімова наголосила, що проведення таких заходів підсилює розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. «Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії», – підкреслила фахівець служби зайнятості. Бібліотека підготувала книжкову виставку «Місцева демократія: європейські стандарти і київські реалії». Експонована література розкриває європейські принципи місцевої і регіональної демократії, роз’яснює положення Європейської хартії місцевого самоврядування й інших інструментів Ради Європи в цій сфері; інформує, як Україна виконує свої зобов’язання перед Радою Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, реалізує політику європейської інтеграції, а також сприяє залученню громадян до активного життя своїх регіонів.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: