Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 вересня своїх читачів на екскурсію вихідного дня, в рамках Року Японії в Україні, на виставку японської ляльки запросили бібліотекарі універсальної публічної бібліотеки № 11.


Виставка японської ляльки. вересень 2017. №11

Екскурсанти дізналися про надзвичайно давню історію японської ляльки. Перші ляльки відносяться до періоду, який датують приблизно 3 тисячами років до н.е. Матеріалом для виготовлення японської ляльки слугує дерево, гіпс, папір, тканина, глина. Застосовуючи різноманітні техніки, завдяки виразності та багатства кольору, це не просто дитяча іграшка, а витвір образотворчого мистецтва. Ляльки в Японії створювались для релігійних обрядів, в той же час були втіхою для дітей і розрадою для дорослих. Ця виставка дала змогу доторкнутися до душі, яку вклали у виготовлення ляльки талановиті японські майстри, а також розширити знання про мистецтво ляльки, яке глибоко увійшло в сучасне життя Японії.