vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Намагаючись звеличити красу життя, люди придумали спеціальне свято – Міжнародний день краси. Його відзначають 9 вересня. Це свято спрямоване на розвиток всього прекрасного, що приносить естетичне і моральне задоволення. Універсальна публічна бібліотека №11 приєдналась до святкування й запросила своїх читачів на вечір відпочинку «Ти – чудова!».Вечір відпочинку 09.09.17 №11

Це професійне свято для косметологів, перукарів, пластичних хірургів, виробників косметики і взагалі всіх людей, чия діяльність, так чи інакше, пов’язана з красою. Тому бібліотекарі запросили на зустріч професійних косметологів, які провели майстер-клас по догляду за обличчям, продемонстрували переваги професійної косметики над масовою, дали рекомендації щодо вибору кремів і масок для обличчя та багато іншого. Краса це ще і здорове та привабливе тіло. Майстер спорту, фітнес-тренер Тетяна запропонувала людям, що виконують малорухливу, так звану “сидячу” роботу, не пов’язану з фізичними навантаженнями, вправи, які підвищують працездатність, розминають м’язи і додають сили для подальшої роботи чи просто активного життя. Читачі із задоволенням запам’ятали ці вправи і обіцяли виконувати їх регулярно. Справжнім подарунком учасникам вечора став міні-концерт виконавців східних танців! Східні танці, як відомо, ідеальна форма фітнесу, тому що рухи, в основі яких пластичність, гнучкість та зваженість, не викликають болі у суглобах та перевтомлень організму. Жінки із захопленням взяли участь у першому пробному уроці «танку живота». Знайшлися й ті, хто записався у навчальну групу, адже це танок для жінок будь-якого віку! Отак, в теплій дружній обстановці, за чаюванням непомітно пробіг час чудового вечора. Наостанок, бібліотекар Людмила Правик звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Краса врятує світ», з якої читачам були видані книги додому.