vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Намагаючись звеличити красу життя, люди придумали спеціальне свято – Міжнародний день краси. Його відзначають 9 вересня. Це свято спрямоване на розвиток всього прекрасного, що приносить естетичне і моральне задоволення. Універсальна публічна бібліотека №11 приєдналась до святкування й запросила своїх читачів на вечір відпочинку «Ти – чудова!».Вечір відпочинку 09.09.17 №11

Це професійне свято для косметологів, перукарів, пластичних хірургів, виробників косметики і взагалі всіх людей, чия діяльність, так чи інакше, пов’язана з красою. Тому бібліотекарі запросили на зустріч професійних косметологів, які провели майстер-клас по догляду за обличчям, продемонстрували переваги професійної косметики над масовою, дали рекомендації щодо вибору кремів і масок для обличчя та багато іншого. Краса це ще і здорове та привабливе тіло. Майстер спорту, фітнес-тренер Тетяна запропонувала людям, що виконують малорухливу, так звану “сидячу” роботу, не пов’язану з фізичними навантаженнями, вправи, які підвищують працездатність, розминають м’язи і додають сили для подальшої роботи чи просто активного життя. Читачі із задоволенням запам’ятали ці вправи і обіцяли виконувати їх регулярно. Справжнім подарунком учасникам вечора став міні-концерт виконавців східних танців! Східні танці, як відомо, ідеальна форма фітнесу, тому що рухи, в основі яких пластичність, гнучкість та зваженість, не викликають болі у суглобах та перевтомлень організму. Жінки із захопленням взяли участь у першому пробному уроці «танку живота». Знайшлися й ті, хто записався у навчальну групу, адже це танок для жінок будь-якого віку! Отак, в теплій дружній обстановці, за чаюванням непомітно пробіг час чудового вечора. Наостанок, бібліотекар Людмила Правик звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Краса врятує світ», з якої читачам були видані книги додому.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: