vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

7 вересня бібліотека Дружби народів запросила своїх читачів на відкриття виставки картин члена Національної спілки художників України Ірини Черкасової “Квітковий рай”.Виставка картин 07.09.17 Дружби народів

У художній галереї бібліотеки в оточенні яскравих картин художниці, наче у квітковому раю, про них розповіли її батьки – Тетяна Дмитрівна та Роман Валер’янович. У картинах Ірина Черкасової – краса рідної землі, її різноманітність, “тепло всього сущого”.
На виставці були присутні учні 6 класу ЗОШ № 93, мешканці місцевої громади, члени клубу «Світлиця», читачі бібліотеки, друзі художниці.
Серед почесних гостей – відомий художник Цезарій Ганушкевич, Роман Кухарук, поет, письменник та громадський діяч, член Всеукраїнської творчої спілки Літературний форум, художниця Галина Гайворон. Своїми враженнями від експозиції картин вони поділилися з присутніми і залучили всіх на творче спілкування.

Картини талановитої художниці – життєдайні, оптимістичні, райдужні, вони піднімають настрій і дають надію на краще.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: