vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 вересня бібліотека Дружби народів запросила своїх читачів на відкриття виставки картин члена Національної спілки художників України Ірини Черкасової “Квітковий рай”.Виставка картин 07.09.17 Дружби народів

У художній галереї бібліотеки в оточенні яскравих картин художниці, наче у квітковому раю, про них розповіли її батьки – Тетяна Дмитрівна та Роман Валер’янович. У картинах Ірина Черкасової – краса рідної землі, її різноманітність, “тепло всього сущого”.
На виставці були присутні учні 6 класу ЗОШ № 93, мешканці місцевої громади, члени клубу «Світлиця», читачі бібліотеки, друзі художниці.
Серед почесних гостей – відомий художник Цезарій Ганушкевич, Роман Кухарук, поет, письменник та громадський діяч, член Всеукраїнської творчої спілки Літературний форум, художниця Галина Гайворон. Своїми враженнями від експозиції картин вони поділилися з присутніми і залучили всіх на творче спілкування.

Картини талановитої художниці – життєдайні, оптимістичні, райдужні, вони піднімають настрій і дають надію на краще.