Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

3 вересня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова на 68-е засідання зібрались члени києвознавчого клубу “Кияни”.Клуб "Кияни" 03.09.17

Голова клубу Віталій Баканов презентував свою нову книгу “От Подола до Приорки”. Книга містить спогади Байдаленка Бориса Олександровича, в яких історія Подолу та Пріорки тісно переплелася з особистим життям героя. Книга була подарована бібліотеці та зацікавить користувачів, що захоплюються історією Києва.Всеволод Дубовецький присвятив свою розповідь церкві Миколи Притиска, розкривши походження назви “Притиська”, заглибивши присутніх в історію храму, загадкові факти будівництва та реставрації. Євгеній Рейцен доповнив розповідь особистими спогадами. Олена Муравйова, надихнувшись “Історичним путівником по Києву” Ігора Гирича, підготувала києвознавчу розвідку етапів русифікації та зросійщення міського населення Києва з княжої доби до початку ХХ століття. Викладена тема визвала бурхливе обговорення клубівців. Зацікавив неперевершеним оповіданням “Шотландские мотивы” Юрій Сімонов, в якому проступали шотландський колорит та запальні мелодії волинки на берегах Дніпра. Борис Фесенко започаткував проект поетичного театру на колесах, де в поезії домінують рідні вулиці Києва, відчувається аромат квітів та ніжні жіночі образи, які завжди є музами для поета. Віктор Боєв налаштував клубівців на ліричний настрій теплої осені. Наступне засідання клубу відбудеться 17 вересня о 12:00.