vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

16 серпня в бібліотеку № 11 на свято меду і Спасу напередодні Дня пасічника України завітав Микола Петрович Шурига, професійний бджоляр-пасічник зі своїми солодкими дарами.Свято меду 16.08.17 №11

«Україна вважається найбільшим виробником меду в світі. Вона виробляє сьому частину всього світового запасу цих корисних ласощів. Пасіки в Україні можна побачити не тільки на підприємствах, але і в багатьох приватних домогосподарствах», – так розпочав бесіду пан Микола. Читачі, учасники своєрідного свята-ярмарки, дізнались багато цікавого про бджіл і мед. Гість бібліотеки розповів про продукти бджільництва – мед, віск, квітковий пилок, пергу, прополіс, маточне молочко, бджолину отруту – всі вони належать до геронтологічних засобів, оскільки сприяють продовженню життя людини. Пасічник розповів про різні сорти меду, які визначаються назвою медоносу, – гречаний, вересковий, липовий, акацієвий, соняшниковий тощо, або місцем його збору – лісовий, польовий, лучний, гірський. Всім було цікаво дізнатися про умови зберігання меду, а також як виявити фальсифікований мед. Бібліотекар Тетяна Овчарова презентувала книжкову виставку «…І медом пахне Україна», на якій представлена література про продукти бджільництва, їх використання у побуті та з лікувальною метою. Найприємнішим моментом святкування було, звичайно ж, дегустація меду й справжньої «медовухи». Читачі ділилися кулінарними рецептами, медичними й косметичними, в яких мед, з його унікальною біологічною активністю, став незамінним компонентом.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: