Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«BIBLIOHUB» на базі бібліотек ЦБС Подільського району

 

Від Вашого підпису залежить добробут Ваших дітей, не будьте байдужими.

 

Проголосувати за посиланнями нижче:

Бібліотека №123                                                              пр-т Свободи, 2 – В.
Бібліотека №11                                                                  вул. Гречка, 20 – А
Бібліотека ім. Корнія Чуковського                                 пр-т Правди, 88 – Б

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Районні бібліотеки Подільського району розташовані серед висотних будинків та користуються попитом, як серед дитячого так і серед дорослого населення мікрорайону. Протягом багатьох років технічне та матеріальне оснащення бібліотек було застаріле та недостатнє, бракує обладнання, сучасних технологій. Виникла необхідність сформувати новий, збагачений образ бібліотек, який буде відповідати тенденціям розвитку інформаційної сфери. Роль сучасної бібліотеки для дітей в умовах сьогодення підвищується в багато разів: необхідно передати дітям знання, набуті раніше та підготувати їх до життя у суспільстві, де накопичення інформаційних масивів йде дуже швидкими темпами. Успішно справитись з цією роллю можливо лише при умові активного використання та впровадження сучасних новітніх технологій. Реалізація проекту забезпечить юним читачам оперативний доступ до інформаційних ресурсів та стане центром виховання інформаційної культури підростаючого покоління.

Мета проекту*

Метою проекту «Bibliohub» є створення на базі  бібліотек Подільського району міста Києва сучасного інформаційного та культурно – просвітницького центру вільного доступу громади до інформації на різних носіях, переоснащення застарілої бібліотеки в сучасний інтелектуальний простір.

Пропоноване рішення щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Рішенням у питанні модернізації є зміцнення матеріально-технічної бази бібліотеки з метою створення сучасного дизайну приміщення для комфортного інтелектуального середовища, здатного залучати і виховувати нові покоління користувачів, реорганізація бібліотеки, створення нового бібліотечного простору, зонування, оснащення новою сучасною технікою і технологіями для поєднання традиційного бібліотечного обслуговування і сервісу електронної бібліотеки.

Для кого цей проект

Діти дошкільного та шкільного віку, молодь, громадські активісти, учасники курсів комп′ютерної грамотності, поети та письменники, гості міста та інші.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Закупівля меблів та технічного облаштування для бібліотеки, вказаних у розрахунку.
2. Встановлення матеріально-технічних засобів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ми хочемо бачити зали бібліотек, де будуть вчитися як школярі, так і пенсіонери, де будуть як книжки, так і сучасні медіа матеріали, де можна прочитати як паперову книгу, так і електронну. Ми хочемо бачити повні читальні зали навіть влітку. Ми хочемо, щоб в бібліотеці проходили різні культурні, мистецькі, освітні заходи та акції.