Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли регулярна армія фашистської Німеччини вторглася на територію України. Ця дата стала історичною віхою, днем глибокої скорботи та безмірної вдячності воїнам-захисникам…. З цього приводу в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеці № 11 зібрались читачі бібліотеки – діти війни на вечір-спогад «Цих днів не забути ніколи…», щоб схилити голову перед пам’яттю мільйонів невинних жертв, забраних тією жахливою війною.


вечір-спогад «Цих днів не забути ніколи…». 25.07.17. №11

Учасники вечора – Євгенія Денисівна Ігнатенко, Лідія Михайлівна Афоніна, Светлана Георгіївна Старушенко ділились спогадами про жахи воєнного і повоєнного дитинства, про страшну війну очима дитини, яка зачепила своїм чорним крилом кожну сім’ю нашої держави. «Дякую, що взяли посильну участь у пам’ятних заходах 22 червня в День скорботи и вшанування пам’яті жертв Війни в Україні. Хай буде привід, адже це додасть знань, надії, різноманітності і чуттєвих емоцій. Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані. Пам’ять нагадує про страхіття війни, але все наше буття наказує берегти мир», – звернулась до присутніх завідувачка бібліотеки Елеонора Ліхторович. Галина Іванівна Чернова прочитала свої вірші, присвячені важким рокам воєнного дитинства. Присутні вшанували усіх полеглих воїнів хвилиною мовчання. До заходу бібліотекарі підготували книжкову виставку «Відлуння нашої пам’яті», де експонується література про страждання народу та його героїзм в часи страшного лихоліття.